• 1- Parsiyel Taşıma:

  Parsiyel taşımacılık hizmeti, ürünü az olan firma ya da kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmelerini sağlayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlanabilir. Bu taşıma türünde aynı araçta birden fazla firmanın malzemesi bulunur. Sevkiyat merkezlerimizin bulunduğu lokasyonlardan sürekli günlük araç çıkışlarımız olduğundan, malzemeler alıcısına en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırılmaktadır. Firmamız Irak’a parsiyel taşıma da sektöründe ve bölgesinde Pazar lideridir.


 • 2- Komple Taşıma:

  Komple taşıma, bir firmanın veya şahsın ürünlerinin/mallarının, adresten-adrese taşınması gereken ve bir aracı doldurabilecek yükün tek bir nakliye aracına bütünüyle yüklemesine denir. Ürünler/malzemeler, varış merkezlerine, cinslerine, ebatlarına ve ağırlıklarına göre panel-van, kamyonet, kamyon, TIR gibi farklı araçlar vasıtası ile taşınır. Müşteri talepleri doğrultusunda mal ve ürünleri Türkiye’nin ve Dünyanın her noktasından yüklemek ve istedikleri noktaya teslimatını gerçekleştirmek suretiyle komple taşıma hizmeti vermektedir.


 • 3- Ekspres Taşıma:

  Malzemelerin 3-4 tonluk panel-van, kamyonet tipi araçlarımız ile gümrüklerde TIR ve kamyon sırasına girmeden, daha kısa sürede teslimat yapılması hizmetini Ekspres taşıma ile gerçekleştiriyor. Ekspres taşıma ile Irak’ın Kuzey illerine 2-3 günde teslimat, Bağdat’ a 3-4 günde teslimat, Güney illerine 5-6 günde teslimat gerçekleştirilmektedir.


 • 4- Transit Taşıma:

  Herhangi bir ülkede başlayan ve en az bir ülke toprakları üzerinden geçtikten sonra bir başka ülkede sona eren, başlama ve sona erme ülkeleri dışında kalan ülkeler üzerinden yapılan taşımaları kapsayan yolcu veya eşya taşımalarını ifade eder. - Avrupa’dan Irak’a ve Türkiye’ye komple ve parsiyel karayolu taşımacılığı, - Avrupa’dan Irak’a Türkiye aktarmalı komple ve parsiyel kombine (denizyolu + karayolu) taşımacılığı, - Tüm Dünya limanlarından parsiyel ve komple denizyolu taşımacılığı, - Transit gümrükleme hizmetleri verilmektedir.